Digital amcar-cruising i Elverums gater

15
July
2020
|
Vestre Toten
Gjøvik
Søndre Land
Ringebu
Ringsaker
St. Hanshaugen
Elverum
Løten
Faglig inspirasjon
Brukernytt
VilMer-nyheter

Amcar Elverum og omegn takket ja med en gang da VilMer tidligere i sommer spurte om å få filme en av klubbens hyggelige bidrag for beboere på hjem og institusjoner. Intensjonen var å "digitalisere hele turen" for å teste ut om blant annet beboere som ikke er i form til å delta på slike turer fysisk, har interesse av å se på "saktefilm" i ettertid. Gjennom denne filmen kan alle som er interessert være med på cruising i Elverums gater og lære om de iøynefallende veteranbilene. Videoen er tilgjengelig for alle brukere av VilMers plattform.

Cruising med gjengen i Amcar Elverum & omegn er tilgjengelig som saktite-TV på vilmer.no.

Bidra du også?


Kan du bidra med noe hyggelig på hjem og institusjoner?


Les mer om det å være bidragsyter på VilMer her.

Se flere aktiviteter

No items found.
Se flere fra LøtenSe flere fra Vestre TotenSe flere fra ElverumSe flere fra Søndre LandSe flere fra RingebuSe flere fra RingsakerSe flere fra Gjøvik

Digital amcar-cruising i Elverums gater

Som en del av vår satsing på digitale opplevelser har vi nå tilgjengeliggjort et mangfold av anbefalte videoer, filmer og bilder for beboere og brukere i hjem og på institusjoner. Siste video ut er fra cruising med gjengen i Amcar Elverum & omegn.
Cruising med gjengen i Amcar Elverum & omegn er tilgjengelig som saktite-TV på vilmer.no.
15
July
2020
|
Vestre Toten
Gjøvik
Søndre Land
Ringebu
Ringsaker
Elverum
Løten
Faglig inspirasjon
Brukernytt
VilMer-nyheter
|
Mindre enn 1 minutt lesing

Amcar Elverum og omegn takket ja med en gang da VilMer tidligere i sommer spurte om å få filme en av klubbens hyggelige bidrag for beboere på hjem og institusjoner. Intensjonen var å "digitalisere hele turen" for å teste ut om blant annet beboere som ikke er i form til å delta på slike turer fysisk, har interesse av å se på "saktefilm" i ettertid. Gjennom denne filmen kan alle som er interessert være med på cruising i Elverums gater og lære om de iøynefallende veteranbilene. Videoen er tilgjengelig for alle brukere av VilMers plattform.

Bidra du også?


Kan du bidra med noe hyggelig på hjem og institusjoner?


Les mer om det å være bidragsyter på VilMer her.

Vi tror du også vil like

Vi tror du også vil like

Vi tror du også vil like